Everyday Friday

Everyday Friday

Sdílet
Zpět na program
23 | 08 | 2024
| 20:00
  • ZDARMA

EVERYDAY FRIDAY zahrají na náměstí!

Hrají pestrý, pečlivě vybraný repertoár, který pokrývá nejslavnější kapely napříč hlavními žánry. Roztančí vás tak, že nebudete chtít přestat. Garantují vám uvolněný páteční večer.

Všichni členové se věnují hudbě na profesionální úrovni. A pozor, kapela je výjimečná i tím, že ji z poloviny tvoří talentované a krásné ženy!

Kdo vám bude hrát? 

Celé sestavě vévodí charismatická, neskutečně energická frontmanka Dina Sedláčková, do jejíhož hlasu se okamžitě zamilujete. Dina je absolventkou jazzového zpěvu na pražské VOŠ Jaroslava Ježka a můžete ji vídat také v Těšínském divadle.

V kapele mají manželský pár, na klávesy hraje a zpívá manžel Diny –  Michal Sedláček. Michal je muzikant i herec, prošel si řadou ostravských divadel a momentálně exceluje na pódiu divadla Mír. Kromě toho skládá hudbu pro film a divadlo a provozuje nahrávací studio.

Kytarista Radim Přidal je absolventem brněnské JAMU, můžete ho slyšet s jeho autorskými jazzovými projekty Behind the Door a Point of Few, na pravidelných Groove Jamech v ostravském klubu Dock, které organizuje. Jinak je také pedagogem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě.

Kristýna Krompolcová je absolventkou Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, takže zvládá vedle populární hudby na baskytaru také klasickou hudbu na kontrabas. Můžete ji znát také z kapely Moře dní.

Bubeníka Viktora Dořičáka zase můžete slyšet hrát se známou písničkářkou Bárou Zmekovou nebo kapelou Stratopilot.

Martin Topič – hraje na saxofon.

Pořádá: MKS NJ