18 | 06 | 2022
| 15:00
  • 50,- celodenní
  • 0,- děti do 6 let zdarma.
08:00
15:00 – 18:00 workshopy pro ty nejmenší
tvořivé dílny, pohybové aktivity
15:00 zahájení nabitého dne
15:20 Divadelník pod křídly MKS
představí se divadelní kroužek působící pod MKS Nový Jičín p.o.
16:15 Rytířské povídání o princi Bajajovi – Komedianti na káře
Klasická pohádka , kterou všichni známe tu před námi ožívá v podobě mnoha postav. Divák se stane svědkem Bajajova trápení, rozhodnutí pana krále a slavného vítězství, ve kterém drak Kruťák položí svůj bídný život . Nakonec se spolu s dětmi, v podobě princezen a turnajových rytířů stane svědkem velkolepého turnaje se vším co k němu patří. Vše skončí samozřejmě otcovským požehnáním a velkou svatbou. Vše situováno na naši komediantskou káru , která se stává hradem, trůnem, jeskyní i kolbištěm.
komediantinakare.cz
17:10 “Kašpárek a ježibaba” – Divadlo v batohu
Kašpárek a ježibaba je loutkové divadelní představení vhodné pro děti od 3 do 8 let. Pohádka trvá asi 45 min. a vystupuje v ní jeden herec v kostýmu Kašpárka, který zároveň vodí tři loutky v životní velikosti. (ježibabu, princeznu a ptáčka). Vypráví veselý příběh o tom, jak Kašpárkovi ježibaba přičaruje čertovské rohy, kouzelný ptáček Zpěváček ho zachrání a Kašpárek potom pomocí kouzelné písničky vysvobodí zakletou princeznu Leontýnku. V představení se živě zpívá, hraje na kytaru, na flétnu a děti se do děje i zpěvu spontánně zapojují.
divadlovbatohu.cz/
18:10 “Kdo z koho, žonglérské představení” – Komedianti na káře
Žonglérská show postavená na popichování dvou kejklířů. S využitím kejklířského umu se jeden snaží trumfnout druhého . Během jejich hraní můžete vidět žonglování se vším možným, práskání bičem, vrhání nožů a další produkci.
komediantinakare.cz
19:15 Pohádková stezka s Mozaikou
Podvečerní zážitková cesta plná překvapení.
20:10 Káťa a Škubánek – Divadlo D5
V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek, kteří spolu zažívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství. Jednou takhle z jara Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco vylíhlo, malého psa a pojmenovala ho Škubánek. Od té doby jsou nerozluční kamarádi na život a na smrt…
divadlod5.cz
21:20 Circus dance studio – Hvězda
akrobatické představení
poledancestudio.cz
21:45 Ohňovka – Živa Poppy theatre
Inspirací této skupině jsou folklórní zpěvy a tance, kostýmy, slovanští bohové, bohyně a lidové tradice slovanských zemí. Živelné představení s prvky lidového i moderního divadla ve spojení s ohnivou show, akrobacií a tancem.
facebook.com/zivapoppytheatre
Předpokládaný konec po 22:00
Od 14:00 doprovodný program pod hvězdami
Workshopy, hudba, opékání párků, fotokoutek,…Více na www.divadelnidilna.mksnj.cz