Jičínfest XVI. ročník

Jičínfest XVI. ročník

koupit lístek
Sdílet
Událost na Fb Zpět na program
10 | 06 | 2023
| 19:00
  • 100 předprodej do 9.6.
  • 150 na místě
06:00

I letos nechceme vynechat ročník našeho festivalu Jičínfest a proto jsme si pro Vás připravili zmenšenou verzi a to v podání kapel 🤟

KAPRIOLA

Čistě babská rocková stálice balancující na pomezí rocku a metalu s prvky elektrických houslí. Kapela má na svém kontě 6 oficiálních alb, několik videoklipu, které můžete znát z TV Rebel a několik songů nasazených ve vysílání rádia Čas Rock a Radia Hey.
kapriola.cz

DR.HEKTO

Novojičínská rocková „legenda“, kterou v Novém Jičíně není třeba představovat. Její tvorba provází novojičínské rockery již skoro 30 let a mají na svém kontě 5 alb.
Jejich hity můžete znát z rádia Čas Rock a jejich melodie si na letošním Jičínfestu zazpívá ne jeden rocker.
bandzone.cz/drhekto

EMERALD SHINE

Mladá a ambiciózní kapela z Nového Jičína hrající směsici symphonic/folk/melodic metalu. Kapela koncertuje jak v Česku, tak i v zahraničí. Chceš-li slyšet perfektní instrumentalitu a jak zní harfa, housle a flétna v metalu, tak neváhej a dojdi na letošní ročník Jičínfestu.
bandzone.cz/emeraldshine

COOLO GRANDE

Nově vzniklá (nikoliv začínající) novojičínská kapela složená se známých muzikantů z Nového Jičína. Přijďte omrknout jejich repertoár a živý koncert na letošní ročník Jičínfestu!
facebook.com/coolograndeofficial


Kupujte lístky v předprodeji za hoodně zvýhodněnou cenu 100Kč !!
Zde: https://ticketware.eu/p/gLYn