ŽHAVÉ TIPY

Galerdoor – je osobní setkání s dobrodruhy, cestovateli a extrémními sportovci, besedy, projekce.

Na podzim roku 2017 začala vznikat myšlenka o projektu, který měl spojit lidi, kteří mají jedno společné – nebaví je sedět doma a raději jsou někde za dveřmi. Od myšlenky nebylo daleko k činu a v lednu 2018 proběhla první přednáška  pod hlavičkou Galerdoor. Projekt byl na světě, ohlasy skvělé a my jedeme dál 🙂

Něco málo k názvu. Ti pozorní postřehli, že se přednášky odehrávají převážně v klubu Galerka, a že neustále mluvíme o nějakých dveřích, tak jsme tyto dva symboly spojili a máme – Galerdoor. A dveře se dostaly i do podtitulu tohoto programu: “vítejte za dveřmi”. A je jen na Vás na které straně dveří chcete stát :-).

My Vás vítáme za našimi dveřmi, kde se můžete podívat na zajímavé příběhy zajímavých lidí (pro někoho “cvoků”), s těmito lidmi se můžete osobně setkat, získat informace, inspiraci a nebo se jen nechat unést vyprávěním o tom, co zažili. Ale pozor! Nejde o přednášky typu “byl jsem na dovolené, mám pěkné fotky”. Adrenalin, výzva překonat sama sebe, dokázat něco, co nikdo ještě nedokázal, to jsou podněty, díky kterým vznikají sny a tyto sny se poté plní. A jak se takové sny splnily, u toho můžete být i vy…

Těšíme se na setkání s Vámi – za dveřmi!

aktuální informace :

 facebook.com/galerdoor

Litujeme, nebyly nalezeny žádné aktuální akce.

  • Točíte filmy s outdoorovo – cestovatelskou tematikou ?
  • Co mít možnost je veřejně promítnout na velkém plátně v Kině Květen ?
  • V rámci doprovodného programu říjnového festivalu outdoorových filmů, budou zařazeny bloky z porotou vybraných snímků.
  • Pokud je vám blízká tato poloha : 49.595390 N, 18.009249 E, ozvěte se nám na : galerdoor@gmail.com – a ukažte to v kině !

XVI. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ 2019
9. – 13. října 2019

Nový Jičín

Kompletní program :


Doplníme…

 

aktuální informace :

 facebook.com/galerdoor


Vstupné:

Jednodenní pátek 19. 10. 2018 – 120,- KOUPIT
Jednodenní sobota 20. 10. 2018 – 120,- KOUPIT
Jednodenní neděle 21. 10. 2018 – 120,- KOUPIT
Dětské 70,- Kč / den (vyberte slevu při nákupu výše)

Permanentka 300,- Kč od 15. 10. KOUPIT
Do 14. 10. za 250,- Kč ! – KOUPIT

 


Festival má 4 soutěžní kategorie :

A. dobrodružný a extrémní sportovní film – sporty v přírodě (mimo horolezectví a vodní sporty), lyžování, extrémní lyžování, horská kola, paragliding, speleologie atd.

B. horský a horolezecký film – horolezecké sporty, expediční lezení, lezení v ledu, polární expedice, horská krajina, člověk a hory

C. dobrodružný vodní sportovní film – rafting, vodácké sporty, kajaking, kanoistika, jachting, potápění, surfing, dálkové plavání a podvodní speleologie atd.

D. cestopisný film (filmy výhradně cestopisného charakteru nezařazené do kategoríí A, B, C)


 

 

Fotogalerie