30 | 06 | 2021
| 15:00
06:00

15:00 zahájení workshopů
Vydejme se na cestu po světadílech spolu s 👉 SVČ Fokus, Circus! Dance Studio, MKS NJ, Rodinné centrum Mozaika, ZŠ Komenského 66👈

16:00 Circus! Dance Studio – Když je cesta snem
poledancestudio.cz

16:30 DIVA-DLO – Fríďa a Píďa kolem světa
Fríďa a Píďa na cestě kolem světa – dva vtipní a tak trochu popletení cestovatelé, kteří jsou veselí a děti jim fandí. Vydejte se s námi na cestu kolem světa. Navštívíme všechny světadíly, naučíme se pozdravit domorodou řečí, naučíme se místní tance a také si zasoutěžíme. Fríďa a Píďa hledají to nejkrásnější místo na světě. Pojďte se seznámit s naším kulatým světem. Společně poletíme a děti si s námi budou hrát. Nechybí kostýmy, exotické zvuky a obří glóbus.
detskashow.cz

17:30 s Fokusem po Evropě
Vydejte se s námi do středověké Anglie a užijte si malou ochutnávku v podobě vystoupení kroužku Dřevárny (Lapr). Jenž je druh rolové hry, ve které lidé hereckým způsobem ztvárňují činy svých postav. Účastníci většinou oblékají kostýmy, interagují mezi sebou a s okolním prostředím, přičemž usilují o splnění cílů své postavy ve fiktivním světě, vytvořeném ve světě skutečném.
fokusnj.cz

18:00 Malíři – divadelní vystoupení
Pouliční představení plné předmětové manipulace, žonglování, drobné akrobacie a jemného humoru. Nejedná se o akademické malíře ani o portrétisty, krajináře či karikaturisty, ale o malíře pokojů. O tom, co všechno umějí tito malíři se svými štětci a štaflemi se nechte přesvědčit sami.
bratrivtricku.cz

19:00 Platonic – koncert
Podvečer bude patřit muzice s pop-rockovou kapelou z Brna!
platonic.cz

20:15 ATMO music – závěrečný koncert
Z Liberce do Nového Jičína zavítá známý rapper, který uzavře nabitý program!
atmo-music.cz

mksnj.cz # njleto.cz # fokusnj.cz

Všichni účastníci musí během konání akce dodržovat platná nařízení v souvislosti s COVID-19. !!!KLIKNI ZDE!!!