11 | 06 | 2021
| 19:00
  • 200,- předprodej pouze on-line
  • 250,- na místě
03:00

Evamore – hudební vystoupení
Kapela z valašského pomezí, kterou asi nejlépe vystihuje „škatulka“ Word music nás naladí do příjemné a jedinečné atmosféry kamenného divadla. Seskupení kolem klavíristky Evy Moravčíkové a multiinstrumentalisty Toma Stroma Nováčka, podpořené rytmikou od Reného Gavlase, kterou protíná melodická linka houslistky Diany Pomklové.
evamore.cz

Milostný trojúhelník – nevšední zážitek divadelní improvizace v podání Aničky Polívkové, Martina Zbrožka a Lukáše Pavláska
Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně – Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie.
milostnytrojuhelnik.cz

Je nám to velmi líto, ale dnes večer v Kamenném divadle Anička Polívková nevystoupí, bohužel onemocněla 🙁. Přesto si večer společně s Martinem Zbrožkem a Lukášem Pavláskem jistě užijeme 🙂 Pánové už hledají třetího do party.

Všechny potřebné informace na: divadelnidilna.mksnj.cz

(Za nepříznivého počasí se představení Milostný trojúhelník přesouvá do Kina Květen Nový Jičín.)

Zakoupením vstupenky se zákazník zavazuje dodržovat platná opatření v souvislosti s COVID-19.