12 | 09 | 2020
| 18:00
  • 450 předprodej, na místě
08:00
Původní název: Anna K. / DomiNika / Leon
Země původu: Česká republika

Přátelé, už v sobotu se potkáme v amfiteátru Skalky na Koncertě Anny K. Protože doba kultuře nepřeje, rozhodli jsme se Vám dát malý dárek. Cena vstupenky zůstane na místě stejná jako je v předprodeji, tj. 450 Kč. Počasí nám přeje a my se těšíme na setkání s Vámi už tuto sobotu od 18:00 na Skalkách.

Vážení příznivci živé hudby,
z důvodu pátečního rozhodnutí KHS Moravskoslezského kraje o snížení počtu návštěvníků jsme řešili náš koncert ANNA K. – Nový Jičín (support: DomiNika, Leon) a dohodli jsme se s Městské kulturní středisko Nový Jičín a ANNA K. official
Věříme, že se situace již uklidní a společně si koncert užijeme včetně vystoupení DomiNika a LEON /music/.
Pokud by se situace vyvíjela nepříznivě máme již dohodnutý termín 19.6.2021.Rozhodně je v našem zájmu koncert uskutečnit a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Hodně zdraví přeje team Agency & Production sro a Městské kulturní středisko Nový Jičín 🍀Děkujeme, že podporujete živou kulturu🍀

Jestli se někdo nejvíc těší na živé koncerty s publikem, tak je to Anna K. Zazpívá písně z aktuální desky Světlo, ale i hity, které ji dlouhodobě řadí mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Je to velká čest přivítat držitelku pěti Andělů v Novém Jičíně v přírodním amfiteátru Skalky.

www.anna-k.cz

Předprodejní místa v Novém Jičíně:
Ekonomické oddělení MKS Nový Jičín, Kino Květen Nový Jičín,
Coffeemusicbar Nový Jičín, Městská knihovna Nový Jičín

Změna programu a konání akce vyhrazena, sledujte aktuální informace na www.njleto.cz
Během akce je nutno dodržovat platná nařízení v souvislosti s COVID -19.