Program

 
« prosinec 2014 » zobrazit dle dní
Tisk vybraného programu

Zobrazit od:
do:
Vyhledat v programu:

Stromořadí
1. 12. 08:00
V M P
3. 12. 16:00
Patrik Kačo
4. 12. 15:30
Acoustic HAM
4. 12. 17:00
Den s Mikulášem
5. 12. 10:00
Podvečer s anděly-Cirkus trochu jinak
5. 12. 16:00
Rozsvícení vánočního stromu
5. 12. 17:00
Mikuláš s Puellae et Pueri
5. 12. 17:00
HROMOSVOD
8. 12. 16:00
Dětský pěvecký sbor Jitřenka
9. 12. 15:30
Pěvecký sbor Ondrášek
10. 12. 17:30
Česko zpívá koledy
10. 12. 18:00
Vánoční koledy s Fokusem
11. 12. 15:30
GREEDY INVALID
11. 12. 16:05
KUBUKU
12. 12. 16:00
Děcka ze Strakonic - Zpívání ve skoronskéj dědině
13. 12. 10:30
Dr. HEKTO
13. 12. 15:00
ROCCA
14. 12. 10:30
Step Into Christmas aneb Tanečním krokem do Vánoc
15. 12. 15:30
Vánoční zpravodajství kabelové televize REBELOVÉ
15. 12. 15:40
Andělské BIM - BAM
16. 12. 15:30
NO PROBLEMMO
16. 12. 16:00
Vánoční zpívání a koledování
17. 12. 11:00
Vánoční pohádka
17. 12. 15:15
Vánoční zpívání a koledování
17. 12. 15:30
Chleba s máslem
17. 12. 16:00
Koledníci z Tyršovky
18. 12. 13:00
Koledníci z Tyršovky
18. 12. 16:00
Pěvecký sbor Ondráš
18. 12. 16:30
Živý betlém
19. 12. 08:00
Cimbálovka Radhošť
19. 12. 16:00
Běh o vánočního kapra
19. 12. 17:00
Věšák
20. 12. 10:30
VAR
20. 12. 15:00
Medicimbal
21. 12. 10:00
CARPE DIEM
22. 12. 16:00
BAND WITH NO TITLE
23. 12. 16:00
Připravujeme:
Masomlejn & Chiki liki tu-a - dvojkoncert alternativních skupin - MC DRAGO
16. 2. 20:00 / 150/190
Svět podle Michaela LIVE - uvádí Michael V z J.A.R. - MC DRAGO
17. 2. 20:00 / 100/150
Kino Květen
Šéfové na zabití 2
Návrat blbýho a blbějšího
Interstellar
Tučňáci z Madagaskaru
6. 12. 17:30 / 7. 12. 17:30 / 125 Kč / 100 Kč
Sex v Paříži
Hobit: Bitva pěti armád - PŮLNOČNÍ PREMIÉRA
11. 12. 00:05 / 140 Kč
Hobit: Bitva pěti armád
Hobit: Bitva pěti armád
Hobit: Bitva pěti armád
Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
Železná srdce
Andělé všedního dne
17. 12. 13:00 / 60 Kč
Hobit: Bitva pěti armád
Pohádkář
Tři bratři
Sněhová královna
Krtkova dobrodružství 5
23. 12. 15:30 / 35 Kč
Hobit: Bitva pěti armád
23. 12. 20:00 / 140 Kč
Tučňáci z Madagaskaru
25. 12. 15:30 / 26. 12. 15:30 / 125 Kč / 100 Kč
Noc v muzeu: Tajemství hrobky
Exodus: Bohové a králové
Paddington
Exodus: Bohové a králové
Tučňáci z Madagaskaru
29. 12. 15:30 / 30. 12. 15:30 / 125 Kč / 100 Kč
Hobit: Bitva pěti armád
29. 12. 17:00 / 120 Kč
Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
Hobit: Bitva pěti armád
30. 12. 17:00 / 140 Kč
Připravujeme:
JAN KRAUS a DAVID KRAUS aneb Hvězdy, jak je neznáte
31. 1. 19:00 / 350,-/380,-
Roman Horký & Kamelot - legendární folková skupina
20. 2. 19:00 / 170/220
Klub Galerka
ZEURÍTIA - vocal jazz
12. 12. 20:00 / 100,- / 150,-
Připravujeme:
Jazz klub & Alexander Bone Quartet (UK/CZ) - Nádherný sametový tón...
Still Alive & Animals In Town
27. 1. 20:00 / 70/100
OPEN MIC - večer pro všechny performery!
Insania & První hoře - SPAM Tour
9. 2. 20:00 / 150,-/200,-
Galerdoor & Cesta za sny - nejen cestovatelská přednáška
15. 2. 18:00 / 70,-/100-
Jazz klub & Robert Balzar Trio - jazz
23. 2. 20:00 / 150/200
The FLASH ! (Polsko) - punk-jazz co vás zvedne ze sedadel…
24. 2. 20:00 / 120/150
Duende nové album “GARDEN OF ME”
2. 3. 20:00 / 100/150
Galerdoor & BigTrip - nejdelší expedice kolem světa osobním autem
15. 3. 18:00 / 70,-/100-
Marta Töpferová & Alejandro Soto Lacoste (Chile) - latinskoamerické & autorské písně
23. 3. 20:00 / 150,-/200,-
Jazz klub & Luboš Soukup Quartet feat. David Dorůžka (DK, CZ, SK)
29. 3. 20:00 / 150/200
Galerdoor & Na kajaku z Černého lesa do Černého moře
12. 4. 18:00 / 70/100
Jazz klub & Petra Börnerová (CZ/SK) & Fedor Frešo (SK) - folk & roots & blues
27. 4. 20:00 / 100/130
Galerdoor & Kouzlo Canyoningu
10. 5. 18:00 / 70/100
Jazz klub & Kyla Brox Band (UK/CZ) - soulová královna z Manchesteru
1. 6. 20:00 / 150/200
Čajovna Archa
VÝSTAVA O FAIR TRADE
12. měsíc
MAGIC: THE GATHERING – klub hráčů MTG TCG
2. 12. 17:00 / 9. 12. 17:00 / 16. 12. 17:00
MISKOHRANÍ – hudební workshop
3. 12. 20:00 / 50,-
DESKOVÉ HRY – tradiční i moderní hry pro všechny věkové kategorie
5. 12. 15:00 / 19. 12. 15:00
NAPOLEON BONAPARTE – přednáška s projekcí
8. 12. 18:00 / 30,-
ÍRÁN - ZEMĚ PLNÁ PŘEKVAPENÍ – cestopisná projekce
10. 12. 18:00 / 50,-
CASHFLOW TURNAJ – vzdělávací deskohraní
11. 12. 17:00 / 30,-
VRAŽEDNÁ POLE NA SRÍ LANCE – projekce dokumentu z cyklu Jeden svět
17. 12. 18:00
GURMÁNSKÝ KEŠOVÝ ČAJOVÝLET NA LIBHOŠŤSKOU HŮRKU – přírodně kulturní expedice
20. 12. 10:00
IDA – biograf Artefakt v čajovně
27. 12. 20:00 / 90,-
Coffee Music Bar
PŘINES SI SVOU BAŇKU vol.3 - večírek
20. 12. 20:00 / 30,-
Městská knihovna
ÉTERICKÉ POHLAZENÍ VÝTVARNICE MIRIAM KOCURKOVÉ – ROCHOVÉ
1. 12. - 19. 12.
Připravujeme:
Má vlast – cestami proměn 2017
1. 2. - 27. 2.
Barma a Vietnam - Cestopisná přednáška s projekcí
6. 2. 18:00 / 40,-/60,-
Beseda o svobodné výchově s „Krkavčí matkou“
20. 2. 18:00 / 40,-/60,-
Klub trénování paměti – Mnemotechniky a paměťové pomůcky
21. 2. 16:00
Výstavní síň
VÁNOČNÍ STROM -výstav vánočních stromečků, ozdob….
1. 12. - 23. 12. / 10,- / 5,-
Připravujeme:
POSTŘEHY - výstava fotografií absolventů kurzu fotografování při MKS NJ
6. 2. - 26. 2.
MKSNJ Městské kulturní středisko
Nový Jičín 2013
Všechna práva vyhrazena
5D Studio Company s.r.o.